Necklace made of pink moonstone gemstone and a Goldfilled ball. This necklace is a limited edition, meaning there are only a few in stock! Pair this beautiful, striking necklace with earrings, a ring, and a bracelet for a complete look!
Necklace LIMITED pink Moonstone + Goldfilled ball
Necklace LIMITED pink Moonstone + Goldfilled ball
Pink moonstone necklace with a subtle Goldfilled ball. Limited edition – only available in small quantities. Pair beautifully with matching earrings, a ring, and a bracelet for a complete, stylish look.
Read everything about our materials and gemstones via the buttons below:
- Ordered before 3:00 PM on business days, shipped today
- Designed in Maasland
- Discover our points of sale
- Delivered in a Jéh Jewels craft jewelry box
- Gift? Discouver our gift packaging
In stock
In stock
€169.00
Add to my wishlist
Description
More Information
| SKU | 21720 |
|---|---|
| Gemstone type | Moonstone |
| Brand | Touch of Gold |
| Material | Oxidized silver |
| Type | Colliers/Necklaces |
| Length circa | 44 cm |
| Width circa | 1,6 cm |
| Extension chain | 3 cm |
- Price:
- Actual Price: