Bracelet made of 925 oxidized sterling silver in combination with gold plated and Rough Diamond. Combine with the matching necklace for a complete look!
Bracelet silver oxy + gold plated Raw Diamond
Bracelet silver oxy + gold plated Raw Diamond
Gold-plated oxy, raw slide
Read everything about our materials and gemstones via the buttons below:
- Ordered before 3:00 PM on business days, shipped today
- Designed in Maasland
- Discover our points of sale
- Delivered in a Jéh Jewels craft jewelry box
- Gift? Discouver our gift packaging
In stock
In stock
€219.00
Add to my wishlist
Description
More Information
| SKU | 21284 |
|---|---|
| Brand | Touch of Gold |
| Type | Bracelets |
| Material | 925 sterling silver, Oxidized silver, Gold Plated Silver |
| Length circa | 17 cm |
| Width circa | 0,2 cm |
| Gemstone type | Raw Diamond |
| Extension chain | 1,5 cm |
- Price:
- Actual Price: