Armband 925 geoxideerd sterling zilver in combinatie met Parel en Toermalijn. Combineer met de bijpassende oorsieraden en het collier voor een complete look! De armband is verstelbaar en kan hierdoor op een andere lengte gedragen worden.
Armand zilver oxy Parel en Toermalijn
Armand zilver oxy Parel en Toermalijn
Armand zilver oxy Parel en Tourmalijn
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 119,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21167 |
|---|---|
| Merk | Silver |
| Type | Armbanden |
| Materiaal | 925 sterling zilver, Geoxideerd zilver |
| Lengte circa | 16 cm |
| Breedte circa | 0,8 cm |
| Edelsteen soort | Parel, Toermalijn |
| Verlengkettinkje | 4,5 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: