Collier gemaakt van geoxideerd zilver en 14 karaat goud. Dit collier kan op 3 verschillende manieren gedragen worden door de extra oogjes die aan de achterkant van dit collier zitten. Combineer met een paar mooie oorbellen en een armband voor een complete look!
Collier Double Chain 14 karaat goud
Collier Double Chain 14 karaat goud
Collier Double Chain G14K
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
ONLY 6 LEFT!
€ 389,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21541 |
|---|---|
| Merk | Gold |
| Materiaal | 14 Karaat goud, Geoxideerd zilver |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 42 cm |
| Breedte circa | 0,2 cm |
| Verlengkettinkje | 8 cm |
| Collectie goud | Black Dots |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: