Collier gemaakt van Robijn. In het midden zit een stukje ruwe Robijn, een mooi, onbewerkt stukje edelsteen met daarnaast een bolletje Goldfilled. Iedere edelsteen is uniek en kan verschillen qua vorm. Lees alles over de edelsteen Robijn via onderstaande button!
Collier duo Gems Robijn + Raw Robijn Goldfilled
Collier duo Gems Robijn + Raw Robijn Goldfilled
Robijn + Goldfilled
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 169,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21653 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Robijn |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Goldfilled |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 42 cm |
| Breedte circa | 0,5 cm |
| Verlengkettinkje | 5 cm |