Collier Limited Edition gemaakt van Goldfilled buisjes in combinatie met de edelsteen Citrien. Citrien is een zonnige en verwarmende steen. Het versterkt je zelfvertrouwen en geeft energie, levensvreugde en moed. Lees alles over deze edelsteen via onderstaande button!
Combineer met andere sieraden van Jéh Jewels.
Collier LIMITED Goldfilled + Citrien
Collier LIMITED Goldfilled + Citrien
Collier LIMITED Goldfilled + Citrien knots
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 259,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21325 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Citrien |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Goldfilled |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 44 cm |
| Breedte circa | 0,3 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: