Collier met een 925 sterling zilveren steen met een 9 karaat torentje in combinatie met de edelsteen roze Toermalijn. Combineer dit prachtige collier met oorsieraden, een ring en armband voor een complete look! Hij is verstelbaar waardoor je hem ook op een andere lengte kunt dragen.
Collier zilver oxy shiny + 9 karaat + Roze Toermalijn
Collier zilver oxy shiny + 9 karaat + Roze Toermalijn
Collier steen + 9 karaat + Roze Tourmalijn
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 179,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21115 |
|---|---|
| Formaat hanger | 1,3 x 1 cm |
| Edelsteen soort | Toermalijn |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | 925 sterling zilver, Geoxideerd zilver, 9 Karaat |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 42 cm |
| Breedte circa | 0,1 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: