Collier gemaakt van geoxideerd zilver in combinatie met zilver vergulde trosjes met daaraan de edelstenen Labradoriet en Pyriet. Combineer met een mooie ring, armband en oorsieraden voor een complete look.
Collier trosjes zilver verguld + Labradoriet + Pyriet
Collier trosjes zilver verguld + Labradoriet + Pyriet
Collier trosjes zilver verguld + Labradoriet + Pyriet
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 119,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21360 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Labradoriet, Pyriet |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | 925 sterling zilver, Geoxideerd zilver, Zilver verguld |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 42 cm |
| Breedte circa | 0,5 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: