Collier gemaakt van 925 sterling zilver, geoxideerd zilver in combinatie met de edelsteen Groene Toermalijn. Toermalijn werkt aardend, beschermend en reinigend. Deze edelsteen is zeer geschikt om te gebruiken als bescherming tegen negatieve energie. Combineer dit collier met passende oorbellen, een armband en ring voor een complete look!
Collier zilver bladeren + Groene Tourmalijn
Collier zilver bladeren + Groene Tourmalijn
Collier zilver bladeren + Groene Tourmalijn
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 369,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21414 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Toermalijn |
| Merk | Silver |
| Materiaal | 925 sterling zilver, Geoxideerd zilver |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 43 cm |
| Breedte circa | 1 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: