Oorhangers gemaakt van zilver verguld in combinatie met Labradoriet. Labradoriet is een magische, beschermende en spirituele steen. Draag deze oorbellen met het bijpassende collier!
Oorhanger zilver verguld + Labradoriet
Oorhanger zilver verguld + Labradoriet
Oorhanger zilver verguld + Labradoriet
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 129,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21266 |
|---|---|
| Doorsnede | 1 cm |
| Edelsteen soort | Labradoriet |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Zilver verguld |
| Type | Oorbellen |
| Lengte circa | 2 cm |
| Breedte circa | 0,2 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: