Collier gemaakt van zilver verguld met daaraan een vergulde hanger met Labradoriet. Labradoriet is een magische, beschermende en spirituele steen. Lees via onderstaande button de andere krachten en eigenschappen van deze edelsteen.
Combineer met andere sieraden van Jéh Jewels met bijvoorbeeld deze steen!
Collier zilver verguld + hanger verguld + Labradoriet
Collier zilver verguld + hanger verguld + Labradoriet
Collier zilver verguld + hanger verguld + Labradoriet
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 179,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21265 |
|---|---|
| Formaat hanger | 2 x 1,3 cm |
| Edelsteen soort | Labradoriet |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Zilver verguld |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 50 cm |
| Breedte circa | 0,2 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: