Collier gemaakt van 925 geoxideerd sterling zilver met daaraan een hanger van zilver verguld met in de hanger een roze maansteen. Roze maansteen is de steen van positiviteit en liefdevolle energie. De steen leert je om het leven te nemen zoals het is en te waarderen.
Collier zilver oxy + hanger verguld + roze Maansteen
Collier zilver oxy + hanger verguld + roze Maansteen
Collier zilver oxy + hanger verguld + roze Maansteen
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 139,00
€ 125,10
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 20808 |
|---|---|
| Formaat hanger | 2 x 1,3 cm |
| Edelsteen soort | Maansteen |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | 925 sterling zilver, Geoxideerd zilver, Zilver verguld |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 50 cm |
| Breedte circa | 0,2 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: