Collier gemaakt van de edelsteen zilver Obsidiaan. In het midden zit de edelsteen Rookkwarts met daarnaast een Goldfilled balletje. Combineer met een paar mooie oorbellen en ring voor een complete look!
Collier duo Gems zilver Obsidiaan + Rookkwarts Goldfilled
Collier duo Gems zilver Obsidiaan + Rookkwarts Goldfilled
Obsidiaan + Rookkwarts + Goldfilled
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 169,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21658 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Rookkwarts, Zilver Obsidiaan |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Goldfilled |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 43 cm |
| Breedte circa | 0,2 cm |
| Verlengkettinkje | 5 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: