Collier gemaakt van de edelsteen Turkoois, met in het midden een verfijnd druppeltje bruine Maansteen. Aan de zijkant zorgt een langwerpige Rookkwarts steen voor een speels, natuurlijk accent. Subtiele Goldfilled balletjes geven het geheel een warme, zachte glans. Combineer met een paar mooie oorbellen, een ring en armband voor een complete look!
Collier Turkoois + bruine Maansteen + Rookkwarts + GF
Collier Turkoois + bruine Maansteen + Rookkwarts + GF
Collier gemaakt van Turkoois met een druppeltje Bruine Maansteen en een langwerpige Rookkwarts als speels accent. Goldfilled balletjes zorgen voor een warme glans. Mooi te combineren met bijpassende oorbellen, ring en armband.
Lees alles over onze materialen en edelstenen via onderstaande buttons:
- Gratis verzending vanaf €100,-
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, vandaag verzonden
- Geleverd in een Jéh craft sieradendoosje
- Gratis op te halen in Maasland
Op voorraad
Op voorraad
€ 199,00
Voeg toe aan verlanglijst
Omschrijving
Kenmerken
| SKU | 21728 |
|---|---|
| Edelsteen soort | Maansteen, Rookkwarts, Turkoois |
| Merk | Touch of Gold |
| Materiaal | Goldfilled |
| Type | Colliers |
| Lengte circa | 42 cm |
| Breedte circa | 0,3 cm |
| Verlengkettinkje | 3 cm |
- Prijs:
- Werkelijke prijs: